Autora grāmatas maketēšana un druka

Autora grāmatas maketēšanas un drukas pakalpojums ir lieliski piemērots arī tiem, kam ir drukāšanai gatavi PDF faili. Sadarbojamies ar dažādām tipogrāfijām un varam piedāvāt konkurētspējīgas cenas.

Sākot €0,19 par grāmatu
In stock

Labākā izvēle grāmatu drukāšanai

Bookea drukā aptuveni 30 000 grāmatu eksemplāru mēnesī. Izvēlēsimies piemērotāko tipogrāfiju tavas grāmatas drukai.

Drukā savu grāmatu pie mums un ietaupi laiku - mēs sazināsimies ar tipogrāfijām un atradīsim labāko un piemērotāko tipogrāfiju tieši tavas grāmatas drukai.

Pasūtot mūsu izdevniecībā grāmatas maketēšanu un izdrukāšanu, tev nav jāuztraucas par drukas kvalitāti – mums ir augstas kvalitātes prasības maketetājiem un tipogrāfijām.

Ņem vērā: ja iesniedz drukāšanai gatavus failus, ko esi gatavojis pats vai kopā ar maketētāju, Tu esi atbildīgs par drukas failu noformējumu un rezultātu.

Pieredzējuši grāmatu izdevēji

Grāmatas drukai mūsu izdevniecībā piedāvājam izdevīgas cenas. Ja tev ir drukāšanai gatavi faili – neatkarīgi no tā, vai tos izveidoji pats vai palīdzējis kāds draugs vai maketētājs - Bookea maketēšanas un drukas pakalpojums ir Tev piemērotākā izvēle.

Pateicoties mūsu ilggadējai pieredzei izdevējdarbībā, mums ir izveidojusies cieša sadarbība ar vairākām tipogrāfijām, kas drukā grāmatas visaugstākajā kvalitātē. Tā kā katru mēnesi drukājam grāmatas lielos apjomos, mums ir iespēja piedāvāt Tev labāku drukas cenu.

Mēs atbildēsim uz visiem jautājumiem par drukāšanu, ieteiksim piemērotāko papīru tavai grāmatai un palīdzēsim ar visu drukāšanas procesu.

Write Your Own Review
You're reviewing:Autora grāmatas maketēšana un druka