Datu aizsardzības un privātuma politika

Šeit mēs izskaidrojam, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus un ko mēs darām, lai ievērotu jūsu privātumu.

Jūsu datu aizsardzība ir mūsu galvenā prioritāte. Visās lapās mēs izmantojam SSL drošības standartu. Jūsu dati tiek kodēti tieši pēc pārsūtīšanas un saglabāti kodētā veidā aizsargātā datu bāzē.

Bookea Group AB ir atbildīgs par to, lai lietotāja personas dati tiktu apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu. (bieži saukta par GDPR) Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīva 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula). Vairāk var lasīt Datu aizsardzības inspekcijas mājaslapā

Kam vajadzētu izlasīt šo privātuma politiku?

Šī privātuma politika attiecas uz ikvienu, kas apmeklē mūsu vietnes, izmanto mūsu pakalpojumus vai citādi sazinās ar mums.

Kā mēs apstrādājam jūsu personas datus?

Lietotājs ir piesaistīts kontam un/vai līgumam, un ir nepieciešama noteikta informācija gan lietotāja, gan konta līmenī, lai būtu iespējams izdot grāmatas un pabeigt noslēgtā līguma piegādi un lai Bookea varētu lai izpildītu prasības, mums ir juridisks pienākums tos ievērot. Bookea Group AB patur tiesības atbilstoši uzglabāt un apstrādāt datus, lai varētu izpildīt savas saistības pret lietotāju. Bookea Group AB neuzglabā personas datus ilgāk, nekā nepieciešams.

Pārdošanas statistikas un metadatu pārvaldība

Ar publicētajām grāmatām saistītos metadatus, piemēram, autoru vārdus, regulē Likums par dokumentu obligātajām kopijām (1993:1392), un tāpēc tie netiek uzskatīti par personas datiem. Bookea Group AB ir tiesības veidot metadatus, pamatojoties uz grāmatas saturu, mārketinga nolūkos un atklāt metadatus mazumtirgotājiem un citos kontekstos. Bookea ir tiesības izmantot pārdošanas datus anonimizētā un apkopotā veidā.

Caurspīdības logrīks

Lietotājam ir tiesības pieprasīt visus ar lietotāju saistītos personas datus, kurus apstrādā Bookeaists. Lietotājs tīmekļa vietnē galvenokārt tiek novirzīts uz Bookea caurspīdīguma logrīku. Tas parāda apstrādātos personas datus, apstrādes mērķi un juridisko pamatu, pašreizējos personas datu apstrādātājus un visas puses, ar kurām mēs kopīgojam jūsu personas datus. Pirmo reizi šāda mājas adrese ir jānosūta bez maksas. Tāpat lietotājam ir tiesības bez maksas pieprasīt, lai Bookea dzēstu visus personas datus, kurus Bookea nav juridiska pienākuma saglabāt.

Caurredzamības logrīku jūs uzzināsiet, kādus personas datus mēs par jums apstrādājam, kāpēc mēs to darām, no kurienes tie nāk, kas ir iesaistīts un kas padara to likumīgu.

Vienkārši atlasiet personu kategoriju, kurai piederat, un caurredzamības logrīks palīdzēs jums uzzināt visu, kas jums jāzina!

Tādā veidā Bookea Group AB apstrādā jūsu personas datus

Skatīt pārskatu

Darbojas ar DPOrganizer — privātuma pārvaldības programmatūru

-

Sīkdatnes

Bookea vietne izmanto tā sauktās datu sīkdatnes. Datu sīkfaili ļauj vietnei atcerēties svarīgu informāciju, kas padara jūsu vietnes apmeklējumu ērtāku. Tomēr tas prasa jūsu apstiprinājumu. Mēs nevaram garantēt, ka pakalpojums darbosies optimāli, ja atspējosit sīkfailus

Kas ir sīkdatnes un kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Bookea vietne satur tā sauktās sīkdatnes. Sīkdatnes ir neliels teksta fails, ko datorā ievieto tīmekļa serveris un kas darbojas kā ID karte. Sīkdatnes ļauj vietnei atcerēties svarīgu informāciju, kas padara jūsu vietnes apmeklējumu ērtāku. Tāpat kā lielākā daļa citu vietņu, Bookea izmanto sīkfailus, lai uzlabotu jūsu interneta lietošanas pieredzi šādos veidos:

 • Jūs esat pieteicies tīmekļa vietnē un tādējādi jums nebūs jāpiesakās katrā jaunā apmeklētajā lapā.
 •  Palīdzēs izsekot, kuras preces esat pievienojis iepirkumu grozam.
 • Pielāgojiet mūsu pakalpojumus atbilstoši jūsu norādītajām lietotāja vēlmēm.
 • Saskaitiet lietotāju skaitu un trafiku. Izprotot, kā vietne tiek izmantota, mēs varam to attīstīt un uzlabot.
 • Pielāgojiet mūsu pakalpojumus, lai jūs saņemtu jums atbilstošas reklāmas.
 • Apkopot un analizēt uzvedības datus, pamatojoties uz vietnes un pakalpojumu izmantošanu, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un arī nodrošinātu personalizētu saziņu un ziņojumus lietotājam.

Ir divu veidu sīkfaili, un Bookea vietne izmanto abus. Viens veids, ko sauc par pastāvīgo sīkfailu, saglabā failu, kas paliek apmeklētāja datorā. To izmanto, piemēram, lai varētu pielāgot vietni apmeklētāja vēlmēm, izvēlēm un interesēm, kā arī statistiskai uzraudzībai. Zemāk mēs esam uzskaitījuši visus sīkfailus, to mērķi, domēnu, kuram tie pieder, un to kalpošanas laiku. Otro veidu sauc par sesijas sīkfailu. Kamēr apmeklētājs atrodas tīmekļa lapā, tas uz laiku tiek saglabāts apmeklētāja datora atmiņā. Sesijas sīkfaili pazūd, kad aizverat pārlūkprogrammu. Bookea vietne cita starpā izmanto arī trešo pušu sīkfailus Google Analytics un atkārtotā mārketinga vajadzībām. Mērķis ir saprast, kā tiek izmantota mūsu vietne, un spēt to uzlabot, kā arī spēt veikt mērķtiecīgu reklāmu. Ja nevēlaties saņemt sīkfailus, varat mainīt sīkfailu iestatījumus savā pārlūkprogrammā, kā arī varat bloķēt sīkfailus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, bloķējot sīkfailus, jūs nevarēsit izmantot visas Bookea vietnes funkcijas.

 

Kādus sīkfailus, tagus un pikseļus mēs izmantojam?

Domēna apraksts
Bookea.lv Vietnes funkcionalitāte
LinkedIn Tiešais mārketings
Facebook Tiešais mārketings
Google Beetendata/tiešais mārketings
Hotjar Beetended dati

 

Ko jūs sakāt par to, kā mēs apstrādājam jūsu personas datus (ti, jūsu tiesības)?

Tiesības, kuras, mūsuprāt, jums ir visatbilstošākās

Jums ir tiesības būt informētam par noteiktām jūsu datu apstrādes detaļām. Mēs sniedzam šo informāciju, izmantojot iepriekš minēto caurspīdīguma logrīku.

Jums ir tiesības saņemt to personas datu kopiju, ko mēs apstrādājam par jums. Šo informāciju varat iegūt, sazinoties ar mums. Pirmo reizi šāda mājas adrese ir jānosūta bez maksas.

Jums ir tiesības labot personas datus, kurus mēs apstrādājam par jums, ja redzat, ka tie ir nepareizi.

Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu, kas ļauj mums izmantot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, mainot jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. 

Tiesības dzēst savus personas datus

Jums ir tiesības uz jūsu personas datu dzēšanu, ja:

 • personas dati vairs nav nepieciešami nolūkiem, kādiem tie tika vākti;
 • jūsu konkrētā situācija dod jums tiesības iebilst pret apstrādi, pamatojoties uz likumīgām interesēm (skatiet vairāk zemāk);
 • personas datu apstrāde ir bijusi nelikumīga; vai
 • saskaņā ar ES tiesību aktiem mums ir noteikts juridisks pienākums dzēst datus.

Tiesības ierobežot Jūsu personas datu apstrādi

Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežotu jūsu datu apstrādi, ja:

 • mūsu rīcībā esošie personas dati par jums ir nepareizi;
 • apstrāde ir nelikumīga un jūs lūdzat ierobežot personas datu apstrādi, nevis tos dzēst;
 • mums vairs nav nepieciešami personas dati apstrādes nolūkos, bet, ja tie mums joprojām ir nepieciešami juridisku prasību iesniegšanai, īstenošanai vai aizstāvībai; vai
 • esat iebildis pret apstrādi un apgalvojat, ka likumīgo interešu tiesiskais pamats ir nederīgs, un gaidāt šīs prasības pārbaudi.

Tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi

Jums ir tiesības iebilst pret savu datu apstrādi, ja:

 • varat pierādīt, ka jūsu intereses, tiesības un brīvības attiecībā uz personas datiem ir svarīgākas par mūsu interesi apstrādāt jūsu personas datus, vai
 • mēs apstrādājam jūsu personas datus tiešā mārketinga vajadzībām.

Jums ir tiesības uz datu pārnesamību

 • par personas datiem, ko esat mums sniedzis un
 • ja personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir līguma izpilde vai piekrišana.

Mēs nosūtīsim jūsu datu kopiju standarta un mašīnlasāmā formātā jums vai jūsu noteiktai personai/organizācijai.

Kā jūs izmantojat savas tiesības?

Nosūtiet mums e-pastu uz [email protected], un mēs darīsim visu iespējamo, lai kopīgi to atrisinātu.

Kā jūs varat sazināties ar mums?

Juridiskā persona, kas atrodas aiz Bookea, Lava, Calidris un Books on Demand, ir Bookea Group AB, kas ir arī datu pārzinis un atbild par jūsu datu apstrādi. Mūsu galvenais birojs atrodas Industrigatan 2, 112 46 Stokholma, Zviedrija.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par mūsu veikto datu apstrādi, ko mēs darām, lai nodrošinātu jūsu datu drošību vai izmantotu kādas no iepriekš minētajām tiesībām, sūtiet e-pastu uz [email protected]