Autora grāmatas izdošana

  • Projekta vadītājs
  • Vāka dizains un iekšlapu maketēšana
  • Pārdošana un izplatīšana
  • Drukas fails PDF-formātā pirms galīgās drukas apstiprināšanas
  • Izvēlies papīra veidu, izmēru un grāmatas sējumu
Sākot €0,19 par grāmatu
In stock

Autora grāmatas izdošana: sākot no 2 EUR par grāmatu

Izvēloties Autora grāmatas izdošanas pakalpojumu, tu vari pārdot savu grāmatu un sākt pelnīt!

Autora grāmatas izdošanas pakalpojums ir piemērots tev, ja vēlies pats pārdot savu grāmatu un paralēli izplatīt to ar internetveikala www.buki.lv starpniecību. Iegādājoties Bookea autora grāmatas izdošanas pakalpojumu, jāpasūta vismaz 100 grāmatas eksemplāri. Tava grāmata būs pieejama internetveikalā vismaz vienu gadu. Pakalpojumā ietilpst arī profesionāls vāka dizains, iekšlapu maketēšana, grāmatas druka, publicēšana un bezmaksas uzglabāšana. Tavs projektu vadītājs konsultēs Tevi visā grāmatas izdošanas procesā.

Uzticot mūsu izdevniecībai grāmatas izveidošanu un ražošanu, autors var veltīt laiku grāmatas rakstīšanai. Mūsu piedāvājumā ir iekļauti papildu pakalpojumi, par kuriem citādi būtu jāmaksā papildus, ​​piemēram, iekšlapu maketēšana un vāka dizains. Pasūtot savu grāmatu par konkurētspējīgu cenu, vari nopelnīt vairāk to pārdodot.

Izdodot savu grāmatu Bookea, vidēji pietiek ar 30-50% tirāžas pārdošanu, lai atpelnītu ieguldījumus (*). Ar Bookea palīdzību ir vienkārši nopelnīt naudu no tavas izdotās grāmatas, parasti ir jāpārdod tikai neliela daļa no visas tirāžas.

* - Aprēķins balstīts uz to, ka autors arī pats pārdod savu grāmatu un nosaka pietiekami augstu cenu klientiem un grāmatnīcām, lai veiktie ieguldījumi atmaksātos.

Priekšrocības

Bookea vēlas, lai tava grāmata būtu pieejama pēc iespējas lielākam skaitam lasītāju.

Bookea piešķir katrai grāmatai unikālu ISBN numuru un nosūta likumā noteiktos obligātos eksemplārus Latvijas Nacionālajai bibliotēkai, kā arī nodrošina uzglabāšanu un izplatīšanu pēc vēlēšanās.

Tava grāmata būs pieejama pārdošanā internetveikalā vismaz vienu gadu. Tu saņemsi arī drukas failu PDF-formātā pirms galīgās drukas apstiprināšanas , kā arī maketēšanas un vāka dizaina pakalpojumu.

Raksti uz [email protected] un mēs ar tevi sazināsimies, lai precizētu tavas vēlmes un sagatavotu cenas piedāvājumu. E-pastam pievieno savu manuskriptu un vāka ideju (attēlu vai ilustrāciju).

Write Your Own Review
You're reviewing:Autora grāmatas izdošana